Що таке SLES?
Лауретсульфат натрію (SLES) – загальноприйняте скорочення сульфату ефіру лаурилового натрію (SLES). Ця в’язка рідина – аніонна поверхнево-активна речовина, що знаходить широке застосування завдяки відмінній здатності до піноутворення, очищаючим і емульгувальним властивостям. Хімічна формула цієї сполуки – CH3(CH2)10CH2(OCH2CH2)nOSO3Na. При цьому в назві іноді вказується число n, наприклад лаурил-2-сульфат. Комерційне значення мають похідні з n=3.
Також у найкоротші терміни наша компанія доставляє товар по всій Україні будь-яким перевізником.
На оптове замовлення наш менеджер запропонує ціну, від якої Ви не зможете відмовитись. А для наших постійних клієнтів пропонуємо персональні знижки.
Отримання СЛЕСу
Сировина для одержання лауретсульфату натрію – спирти, можуть бути синтетичного або з природного походження (з кокосової олії). Найбільш поширена сировина для SLESдодеканол (додециловий спирт). Його спочатку етоксілюють. Отриманий етоксилат перетворюється на метанатрієвий ефір сірчаної кислоти, який після реакції нейтралізації перетворюється на натрієву сіль.
Застосування Лауретсульфат натрію
Завдяки здатності до піноутворення, відсутності вираженого запаху, здатності підтримувати емульсію лауретсульфат натрію застосовують у таких сферах як косметологія (рідкі засоби для гігієни волосся і тіла, креми), зубні пасти, фармакологія, нафтовидобуток, виробництво автокосметики, виробництво побутових чистячих і для миття посуду, стекол, підлоги).
Переваги
Відмінна розчинність. Здатність до піноутворення навіть у твердій воді. Хороша сумісність коїться з іншими видами ПАР.
У чому відмінність SLES від SLS?
Як ексильована речовина дія лаурет сульфату (SLES) м’якша за лаурилсульфат (SLS). Безпека SLES для використання споживачами підтверджена дослідженнями, проведеними в США та Австралії.